O Nas

Zapraszam do wyjątkowego gabinetu podologiczno-kosmetycznego,
gdzie Twoje stopy i skóra odzyskają zdrowie, piękno i wspaniałe samopoczucie!

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody w Poznaniu ze specjalizacją podologia praktyczna. Ukończyłam liczne szkolenia i kursy, dzięki którym posiadam szeroki zakres wiedzy z dziedziny podologii. Chcę budować zaufanie moich klientów na wiedzy i umiejętnościach, które posiadam. Podologia to moja pasja.

Gwarantuję indywidualne podejście do klienta. Nigdy nie działam według schematów, gdyż zdaję sobie sprawę, że każdy przypadek jest inny. Przed rozpoczęciem leczenia szukam przyczyny problemu. Uważam, że jednym z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się danej dolegliwości jest zniwelowanie czynnika, który ją wywołuje.

SKUTECZNA TERAPIA to główny cel mojej pracy.

BEZPIECZEŃSTWO przede wszystkim! W gabinecie zachowane są wysokie standardy higieny poprzez stosowanie jednorazowych materiałów higienicznych dla każdego klienta oraz dezynfekcję i sterylizację narzędzi wielokrotnego użytku w autoklawie.Stawiam na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Rozumiem, że każdy ma swoje unikalne potrzeby i oczekiwania. Dlatego przeprowadzam szczegółowe konsultacje przed rozpoczęciem każdego zabiegu, aby móc dostosować usługi do Twoich konkretnych wymagań.

Moim celem jest zapewnienie Ci nie tylko efektów kosmetycznych, ale także zdrowych i zadbanych stóp.


Skontaktuj się!

Umów się na wizytę i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc
w osiągnięciu zdrowych, pięknych i zadbanych stóp.


+48 692 923 393
[email protected]